بیمارستان خصوصی تخصصی و فوق تخصصی عرفان

بیمارستان خصوصی تخصصی و فوق تخصصی عرفان در تاریخ 12/12/1385 ، به منظور ارائه خدمات بهداشتی-درمانی و مراقبتی پیشرفته بر مبنای پایبندی به ارزش ها و کرامات انسانی، آغاز به کار نمود. این بیمارستان با داشتن 200 تخت فعال شامل اتاق¬های خصوصی، دو تخته، VIP و 70 تخت ویژه، در زمینی به مساحت 4480 متر مربع و با زیربنای 20000 مترمربع در 9 طبقه واقع شده است. این بیمارستان یکی از مجهزترین بیمارستان های کشور است که بر اساس آخرین استانداردهای بیمارستانی تأسیس شده است و به عنوان یک بیمارستان جنرال با 14 اتاق عمل مجهز به تمام رشته های تخصصی و فوق تخصصی، طراحی و بنا شده است. حضور اساتید برجسته، پزشکان مجرب و پرسنل متعهد، این مرکز را به عنوان بهترین بیمارستان خصوصی ایران، در ذهن و قلب بیماران تبدیل کرده است.

پذیرش بیمارستان عرفان

شماره تماس مستقیم: 22358435-39 ( 9821+ )

شماره تماس مستقیم: 22358431-2 ( 9821+ )

ایمیلinfo@erfanhospital.ir

سایت:  http://erfanhospital.ir/fa/


بیمارستان فوق تخصصی شفا      

بیمارستان فوق تخصصی شفا در۱۳۸۲/۳/۳ به عنوان کلینیک تخصصی شفا با داشتن بخش های اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی،سونوگرافی،آندوسکوپی، دندانپزشکی، دانسیتومتری و لیزر افتتاح شد و سپس در ۱۳۸۸/۸/۸ با تکمیل فازهای توسعه به عنوان بیمارستان فوق تخصصی شفا با ۱۱۰ تخت مصوب به بهره برداری رسید. این مرکز در دو بلوک ساختمانی با زیربنای تقریبی ۹۰۰۰مترمربع و زمینی به وسعت ۶۴۰۰مترمربع ساخته شد.

آدرس: خرم آباد- بلوار پیروزی- بیمارستان فوق تخصصی شفا

شماره تماس :24-33265020-066

 ایمیل بیمارستان  info.shafahospital@yahoo.com

http://www.shafahospital.comسایت:


  بیمارستان آریا

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی آریا به عنوان بزرگترین مرکز درمانی خصوصی جنوب غرب کشور خدمات سلامتی ایمنی و با کیفیت را به بهره گیری از سرمایه ای انسانی متعهد و تجهیزات پیشرفته به مراجعین ایرانی و خارجی ارائه می نماید.

آدرس: کیانپارس _ خیابان 17 شرقی _ جنب مخابرات

061-33378311-17 تلفن

info@arya – hospital.ir    پست الکترونیک


دکتر سید موید علویان

پروفسور علویان دکترای عمومی و همچنین تخصص خود را در طبابت داخلی ،از دانشگاه علوم و پزشکی دانشگاه تهران دریافت کرده اند. او شروع کار خود را در مرکز تحقیقات بیماری های گوارش در بیمارستان شریعتی از سال 1992 تا سال 1994 ادامه داد. او همجنین در آزمون  برد تخصصی رتبه دوم را کسب کرده است.

استاد علویان علاوه بر تخصص کبد، یک محقق با تجربه ای است که به صورت فعال در آزمایش های بالینی چند مرکزی و پروژه های علمی در خصوص ویروس های هپایتی، در طی 19 سال فعالیت کرده است.

او همچنین در تائلیف و همکاری بیش از 320 مقاله  در مجلات داخلی و بین المللی، همچنین 240 مقالات تائلیفی و نمایه شده در ISI ، 210 مقالات نمایه شده در Medline، و 55 مقالات نمایه شده در مجلات فارسی و بیش از 850 ارجاعات به مقالات منتشر شده و همچنین 42 کتاب و جزوه برای پزشکان و بیماران  ارائه داده اند.

خ.طالقانی-خ.قرنی-بالاتر از خ.اراک-نبش خ.شاداب-پ.184-واحد 1

آدرس مطب : ایران –  تهران – منطقه ۳ – ملاصدرا – نبش خیابان شیخ بهایی – بیمارستان بقیه اله – ک.پ : ۱۴۳۵۹۱۵۳۷۱

تلفن مطب : ۰۲۱۸۸۰۵۰۴۴۱-۴

 

 


دکتر فریبرز منصور قناعی فـوق تخصص آنـدوسکوپی گــوارشی

رشت، خیابان حاجی آباد، ساختمان نور، طبقه همکف  تلفن:33232414-013

شماره تماس: 013-33232414

E-mail: ghanaei@gums.ac.ir,

 ghanaie@yahoo.com

آدرس دقیق: انقلاب (حاجی آباد) – ساختمان نور


  دکتر اصغر خوشنود

ما میخواهیم با همکاری تیم های مجرب و بنام پزشکی استان و بکار گیری و استفاده از تمامی امکانات و تجهیزات مدرن به روز پزشکی در ارائه خدمات تشخیصی ،درمانی،بهداشتی،آموزشی و پژوهشی با کیفیت و دقت مطلوب در زمان مناسب و در سطوح فوق تخصص و تخصصی به مردم شریف استان یزد و استان های همجوار جنوب شرق کشور پرداخته و ضمن حفظ ارزشها و اصول اخلاقی و رضایت بیماران در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه و نسل آینده نقش موثر و سازنده ای داشته باشیم.

http://drkhoshnood.ir سایت:

 info@drkhoshnood.ir

 http://drkhoshnood.ir

آدرس: یزد -بلوار طالقانی -جنب آزمایشگاه مرکزی -کوچه گلچین yazd

تلفن:37254126035


  دکتر محمد رضا قدیر

آدرس و شماره تماس مطب دکتر محمد رضا قدیر :
قم – بلوار جمهوری م سپاه ساختمان پزشکان

متخصص گوارش و کبد  و همچنین عضو محترم شورای پژوهشی مرکز توسعه تحقیقات بالینی

دانشیــــار

رئیس سازمان نظام پزشکی استان قم و همچنین متحقق در راستای بیماری های گوارشی از جمله هپاتیت

تلفن: 29411550253


کلینیک تخصصی داخلی مسعود

درخیابان کارگرشمالی و در کوی نوزدهم جایی روبه­ روی کوی دانشگاه تهران، ساختمان چهارطبقه­ ای هست که کلینیک داخلی مسعود و یا به قولی مرکز مشاوره بیماری­ های گوارش و کبد تهران نام دارد. به دلیل دارا بودن کادر بسیار حرفه­ ای در زمینه کبد و مسائل گوارشی باعث شده است تا این موسسه در این زمینه در کشور حرف اول را بزند. این کلینیک اولین موسسه ای است که به طور خصوصی در زمینه گوارش و کبد به صورت تخصصی به فعالیت مشغول است.

این مرکز دارای بخش هایی از قبیل کلینیک ها یا مطب ها، کموتراپی یا شیمی درمانی، تصویربرداری که فعلا دستگاه سونوگرافی در آنجا فعال است، داروخانه، آزمایشگاه، بخش کلونوسکوپی و آندوسکوپی که به ترتیب تصویر برداری از دستگاه گوارش را بصورت تحتانی و فوقانی انجام می دهند، دابل بالون برای مشاهده طول روده کوچک و آندوسونوگرافی برای تشخیص های پیچیده  و… می باشد.

این موسسه با گردآوری 22 فوق تخصص گوارش و کبد که بیشتر آنها از اساتید برجسته دانشگاهی می باشند توانسته گام مهمی را در بخش درمان بیماری های گوارشی بردارد. این کادر دارای پزشکانی می باشد که هر کدام در یکی از شاخه های گوارش دارای تجربه بیشتری می باشند و این امر باعث می شود تا هر بیماری که در زمینه بیماری های گوارشی به این کلینیک مراجعه می کند به دنبال پاسخ نهایی خود باشد.

از نظر تجهیزات پزشکی نیز باید گفت برخی از دستگاه های موجود در این کلینیک در داخل کشور بی نظیر است، مانند دستگاه ” فایبرواسکن ” که برای تشخیص میزان سختی بافت کبد از آن استفاده می شود که جایگزین نمونه برداری شده است. و شایان ذکر است که کلینیک مسعود جزو اولین مراکزی است که از این دستگاه استفاده کرده است . لازم به ذکر است که این تکنولوژی چند سالی است که در دنیای پزشکی مطرح می باشد. اولین مرکزی که در کشور آندوسکوپی و دابل بالون را به صورت خصوصی انجام می دهد نیز این مرکز می باشد.  لازم به ذکر است که این مرکز علی رغم هسته تخصصی خود در زمینه گوارش، برای تکمیل فرآیند تشخیصی خود از چند تخصص مرتبط با گوارش نیز دعوت به همکاری نموده است که از جمله این تخصص ها عبارتند از ریه، تغذیه، پستان.

ساعت کاری مجموعه از 7 صبح الی 9 شب می باشد که در دو شیفت صبح و عصر تقسیم بندی می شود و هر شیفت دارای مسئول فنی می باشد. حدود 44 نفر پرسنل در این کلینیک فعالیت می کنند که عده ای پرسنل تخصصی در زمینه کارهای تخصصی تشخیصی و درمانی و عده ای نیز کادر اداری موسسه می باشند .


تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، خیابان 19، پلاک 144

تلفن : 10-88336300 021

            88016980-9

http://www.masoudclinic.comسایت:/

 

 


بيمارستان فيروزگر

آدرس پستي بيمارستان: ميدان ولي عصر (عج) خيابان كريم خان زند، خيابان آفرين بيمارستان فيروزگر

بیمارستان فیروزگر در سال 1951 توسط گشتاب فیروزگر به وزارت بهداشت واگذار گردید. در سال 1954 به صورت کلینیک بهداشتی معرفی شده بود که پس از تدارک و تکامل، در سال 1964 با 170 تخت   اتاق عمل، بخش های داخلی، جراحی زنان، اطفال، چشم پزشکی، گوش و حلق ، ارتوپدی، دندانپزشکی عمومی، بهداشت مادر و کودک، و اضطراری، به رسمیت شناخته شد.

این بیمارستان یکی از محبوب ترین و موفق ترین مرکز تحقیقات در این منطقه است. این بیمارستان علاوه بر متوجه بودن ارزش ها و کرامت انسانی،همچنین بر روی روش های پژوهشی،مدیریت با کیفیت، سیستم خدماتی بیمارسان و همچنین حق بیمار اهمیت می دهد.

شماره تلفن گويا :        021-82141600

 شماره تلفن تماس :      021-82141201

اي- ميل :        h_firoozgar@yahoo.com

 


 دکتر  محمد مهدی قاسمی عدل 

آدرس و شماره تماس مطب دکتر مهدی قاسمی عدل :

مازندران – نور – نور – خ پاسداران پاساژ هاشم

مرتبه علمی : متخصص

تحصیلات : بیماریهای داخلی

منطقه، شهر: نور

 0116225523


بیمارستان دکتر بسکی

حضور سبز شما بیماران و همراهان گرامی را به این مرکز درمانی خیرمقدم عرض نموده و امید داریم که با رعایت بالاترین استانداردهای کیفیت خدمات درمانی و ایمنی بیمار در بهبودی شما  گام های مثمر ثمری را برداریم.
بیمارستان دکتر بسکی با پشتیبانی نیم قرن خدمت درمانی صادقانه به مردم شرق استان و همچنین استان های مجاور و با کمک پیشکسوتان علوم پزشکی  تلاش می نماید محیطی عالی، لذت بخش توأم با آرامش برای بیماران و کارکنان و پزشکان فراهم نمائید.

تلفن :
(017) 33554441– 4

موبایل :
0911– 730- 0950

آدرس بیمارستان :
استان گلستان – شهرستان گنبدکاووس – خیابان طالقانی شرقی – نبش ملک الشعراء – بیمارستان و زایشگاه

دکتر بسکی

http://www.beskihospital.comسایت: /


 بیمارستان خاتم الانبیاء گلستان

این بیمارستان دارای وسعتی در حدود ١٣ هکتار و با زیربنای ٣٣٠٠٠ مترمربع در قسمت جنوبی شهرستان گنبد کاووس واقع شده است. این بیمارستان در بهمن ماه ١٣٧٥ با ٥٠ تخت ثابت توسط رئیس محترم وقت مجلس و وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح و هم اکنون با ١٥٠ تخت ثابت در جهت رضایتمندی مشتری فعالیت می نماید.

ارتباط مستقیم با اپراتور
تلفن: ٥- ١٧٣٣٣٨٦٠٦١-٠٠٩٨

پست الکترونیک:

gonbadhosp@yahoo.com

http://www.tamin.ir/service/136.htmlسایت:


درمانگاه تخصصی وفوق تخصصی  شهید مطهری                

مجتمع درمانی تخصصی و فوق تخصصی شهید مطهری با بهرمندی از تعداد قابل توجهی از اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز مفتخر است که ماهیانه برای نزدیک به 90 هزار بیمار ارائه خدمت می نماید و از این جهت در سراسر کشور منحصر به فرد است . در این مجتمع علاوه بر ویزیت بیماران ، خدمات تشخیصی متعدد پیشرفته با استفاده از تکنولوژیهای جدید دنیا نیز ارائه می گردند.

تمام امتیازات فوق الذکر و از همه مهمتر حضور اساتید نامدار و مطرح بین المللی در این مجتمع موجب گردیده اند که این مرکز روزانه پذیرای بیماران متعددی از اقصی نقاط میهن اسلامی باشد.

اینجانب و همکارانم در جهت اعتلای خدمت رسانی به مردم عزیز و بیماران گرامی نیازمند دریافت نظریات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده همگی شما بزرگواران می باشیم . لذا خواهشمند است ازطریق ارسال email و یا مکاتبه با مدیریت مجتمع ، ما را از نظرات راهگشای خود بهره مند سازید.

آدرس مجتمع : شیراز –  میدان نمازی – درمانگاه تخصصی وفوق تخصصی  شهید مطهری

شماره تماس درمانگاه        07136121000


کلینیک سارا

فایبرو اسکن چیست ؟

دستگاه فایبرو اسکن با استفاده از امواج اولتراسوند میزان سختی کبد را اندازه گیری کرده و شدت فیبروز و سیروز کبدی را تشخیص می دهد.

انجام تست فایبرو اسکن با نظر و صلاحدید پزشک معالج در موارد بسیاری می تواند جایگزین بیوبسی کبد باشد.

مدل جدید دستگاه فایبرو اسکن علاوه بر اندازه گیری میزان سختی کبد ( فیبروز ) دارای قابلیت  CAP

(Controlled Attenuation Parameter) در طی انجام تست است.

ایران، تهران، خیابان کارگر شمالی، پلاک ۱۸۳۱

شماره تماس:‌ +982188637917

پست‌الکترونیک: info@saramedicalcenter.com

سایت:http://www.saramedicalcenter.com/?lang=fa


 کلینیک داخلی ایرانا

خیابان چمران، خیابان گلستان شرقی، نرسیده به بیمارستان آریا ساختمان پزشکان آپادانا، قرار دارد که شامل کلینیک داخلی ایراناو یا به قولی مرکز مشاوره بیماری¬ های گوارش و کبد ایرانا می باشد . به دلیل دارا بودن امکانات پیشرفته در زمینه بررسی بیماریهای کبد و مسائل گوارشی باعث شده است تا این مرکز در این زمینه در شرق کشور حرف اول را بزند. این کلینیک اولین موسسه ای است که به طور خصوصی در زمینه گوارش و کبد به صورت فوق تخصصی در مشهد به فعالیت مشغول است.

 051-32280694تلفن:

 info@iranaclinic.ir

 آدرس: مشهد، خیابان گلستان شرقی، ساختمان آپادانا، طبقه اول

http://iranaclinic.ir/سایت:


بیمارستان بوعلی

بیمارستان بوعلی متعهد به ارائه خدمات با کیفیت مبتنی بر حفظ کرامت انسانی می باشد. این بیمارستان بر آن است تا با استفاده از رویکردهای علمی در فرایند درمان و مدیریت مرکز، بهبود و رضایتمندی بیماران را تضمین کرده و بازدهی مالی مناسبی نیز داشته باشد.

: آدرس

خیابان مهدیه جنب پارک مردم، روبروی دانشگاه بوعلی، بیمارستان بوعلی

توضیحات :

بیمارستان بوعلی همدان وابسته به بخش خصوصی می باشد

http://www.boualihospital.com/سایت:

0811-8381021-26: تلفن


مرکز درمانی بیماران ثامن الحجج(ع)

مرکز درمانی ثامن‌الحجج(ع) کرمان در چهار حوزه فعال در زمینه‌های درمان، پیشگیری، توانبخشی و مشارکت‌های مردمی در ارتباط با ارائه خدمات درمانی برای بیماران خاص از جمله بیماران تالاسمی، سرطان، ام‌اس، دیالیزی، هپاتیت و دیابت در حال فعالیت است.

آدرس: کرمان،انتهای خیابان شهید رجایی – نبش کوچه 78

شماره تماس:    32712001-3 034


بیمارستان كيش       

بیمارستان كيش از سال 1372 آغاز به كار نموده است ، فاز 3 اين بيمارستان در سال 1392 به همت جناب آقاي دكتر مونسان در دولت تدبير و اميد افتتاح و ظرفيت بيمارستان از 32 تخت به 64 تخت افزايش پيدا كرد.

اين بيمارستان در جزيره زيباي كيش با هدف ارائه خدمت به بوميان و ساكنين و گردشگران تآسيس گرديد . از سال 1392 با دستور كار از سوي مدير عامل محترم سازمان منطقه آزاد كيش ، هدف و رويكرد بيمارستان به سمت گردشگري سلامت با توجه به پتانسيل هاي بالقوه اين جزيرۀ زيبا پايه ريزي گرديد .

چشم انداز بيمارستان ديدگاه ما احترام به زندگي و عشق به انسانهاست ما الگوي موفق تمام بيمارستانها در سطح ايران و منطقه خواهيم بود.

 آدرس : جزيره كيش ، ميدان هرمز ، بلوار حريره ، خيابان ابن سينا

 تلفن : 10-44459400 076

 فاکس : 44459409 076

 کد پستی : 85415 – 79416

 : info@Kishhospitalfz.com ایمیل

http://www.kishhospitalfz.com/سایت:


مرکز تصویر برداری نگاه

جزئیات خاص

اولین مرکز رادیولوژی در گیلان که به صورت دیجیتالی و آنلاین صورت می گیرد.  سیستم های رادیولوژشان بر هفت نوع یا دسته تقسیم می شود که به این گونه ایت:

MRI 1.5tesla  GE – Signa HDEx CT 8slice GE-Bright Speed Direct Digital Radiology GMI- lambda Digital Mammography GMI- Gama Bone  Densitometry – HOLOGIC OPG Serodex and Dopler GE-6

شماره تماس: 3 -33729502-013

آدرس دقیق: بلوار شهید انصاری – روبروی سرپرستی بانک مهر اقتصاد

تخصص: تصویر برداری پزشکی

رشت, استان گیلان, ایران


دکتر تقی امیریانی

آدرس  مطب : :گرگان ،عدالت ۳۱-سمت چپ

تلفن:  01732331295

فوق تخصص

amiri@yahoo.com

شاخه فعالیت: تخصص گوارش و کبد

محل اخذ آخرین مدرک علوم پزشکی تهران


 دکتر رحمت اله رفیعی دستجردی

دکتر رحمت اله رفیعی دستجردی فوق تخصص گوارش و كبد

آدرس  مطب : ایران-اصفهان، خیابان شیخ مفید، ساختمان مارال تلفن: 03136633706

شاخه فعالیت: فوق تخصص گوارش و كبد

عضو هیت علمی دانشگاه آزاد اسلمی نجف آباد

 

 


بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع)

بیمارستان 501 ارتش از قبل از سال 1350 در محل عباس آباد تهران احداث و با 4 بخش راه اندازی گردیده است و از سال 1370 به خیابان فاطمی انتقال یافت . از سال 1379 بیمارستان از مجموعه نیروی زمینی ارتش جدا و به ستاد آجا (فرماندهی بهداشت درمان ) ملحق و از سال 1386 به بیمارستان امام رضا (ع) تغیر نام یافت.

دانشگاه علوم پزشکی ارتش – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع)

آدرس : تهران – خیابان فاطمی غربی – خیابان شهید اعتمادزاده

تلفن : 55-88028350 – 021

سایت:

http://imamreza.ajaums.ac.ir/Homepage.aspx?site=imamreza.ajaums.ac&tabid=5533&lang=fa-IR

 


پاژ کلینیک 

 در حال حاضر این کلینیک در بخشهای فیبرواسکن کبد با تعیین میزان چربی و سختی کبد و مجهز به اولین پروب مخصوص افراد چاق در شرق کشور، آندوسکوپی دستگاه گوارش فوقانی،کولونوسکوپی(با آخرین محصول جهانی کمپانی پنتاکس)،اقدامات درمانی لوله گوارش نظیر پولیپکتومی،کپسول آندوسکوپی، بیو فیدبک درمانی ،ویزیت فوق تخصصی گوارش و کبد فعال بوده ومشکل فراینده ای در حال گسترش دامنه خدمات ارایه شده میباشد

بزودی امکانات و تجهیزات دیگری در مجموعه راه اندازی خواهد شد

            آدرس:مشهد.خیابان شهید دستغیب بین دستغیب 33 و35  نرسیده به مجتمع کامپیوتر تک ساختمان پزشکان آتیه

          تلفن:05137668822  05137627519  05137629762

          ایمیل :info@pazhclinic.com

http://pazhclinic.com/tabid/60/Default.aspxسایت:


مجتمع آموزشی درمانی پژوهشی امید

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶


 دکتر شیخ اسماعیلی

سونوگرافی

تلفن: 08733224412

موبایل: 09185757110

آدرس: سنندج- خیابان پاسداران، اول خیابان تاج، ساختمان دارابی، سونوگرافی دکتر شیخ اسماعیلی

رييس مركز تحقيقات گوارش و كبد دانشگاه علوم پزشكي كردستان و همچنین معاون پژوهشی و عضو شورای پژوهشی

لینک: http://www.snabazzar.com/agahi.aspx?Id=104558


دكتر محمد مهدى كريمى

دكتر محمد مهدى كريمى متولد ١٣٤٣ در شهر شيراز است. تحصيلات ابتدايى و دبيرستان را در همان شهر با موفقيت به پايان رسانيد. در كنكور سراسرى  با رتبه برتر در رشته پزشكى پذيرفته شد. هفت سال دوران پزشكى عمومى را در دانشگاه شيراز گذراند و در سال ١٣٦٨ موفق به اخذ درجه دكترى عمومى از اين دانشگاه گرديد.

بلافاصله در امتحان تخصصى قبول شد و در رشته تخصصى بيمارى هاى داخلى در دانشگاه علوم پزشكى شيراز مشغول به تحصيل شد. در سال ١٣٧١ با موفقيت نائل به اخذ دانشنامه دكترى تخصصى در رشته داخلى شد.

براى گذراندن طرح و سربازى به شهر همدان مهاجرت كرد و پس از گذشت دو سال به عنوان عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى همدان استخدام شد. در سال ١٣٧٥ در امتحان ورودى رشته فوق تخصصى گوارش و كبد در دانشگاه شهيد بهشتى تهران قبول شد. وى در سال ١٣٧٧ با رتبه ممتاز موفق به كسب دانشنامه فوق تخصص گوارش و كبد شد. بعد از گذراندن تعهدات قانونى در سال ١٣٨٣ به زادگاهش بازگشت و از آن به بعد تا كنون در مطب خصوصى خود مشغول به كار است. علاقه دكتر دست يافتن به اطلاعات پزشكى تازه و به روز است.

از اين رو در كنفرانس هاى پزشكى جهانى در كشور هاى اتريش، ايتاليا، سوئد، هند، امارات، تركيه، آلمان , سوئيس , هلند و اسپانیا حضور پيدا كرده است.

http://www.medmedix.comسایت: /

درس مطب: شيراز -خيابان ملاصدرا -كوچه 4 -ساختمان پاستور

 كد پستي:  7193615175

تلفن:      07136473525

آدرس وب سايت:www.medmedix.com

ادرس ايميل:

 info@medmedix.com


کلنیک سلامت ایده آل

پوست بزرگترین اندام بدن است هرچند اغلب اوقات پوست یک اندام در نظر گرفته نمیشود.

اما یک بخش لازم و ضروری بدن است که به عنوان سپر حفاظتی بدن در برابر محیط خارج عمل میکند.

با توجه به عصر حاضر زیبایی و سلامت پوست و مو بسیار حائز اهمیت و قابل توجه است.

مجموعه تخصصی سلامت ایده آل با توجه به فعالیت چشم گیر در حوزه های پوست،مو،لیزر و تغذیه در صدد برامد تا با به کار گیری آخرین دستاورد های دانش و تکنولوژی بارزترین تجهیزات و فناوری نوین در امر زیبایی و سلامت و با بالاترین استاندارد های وزارت بهداشت و درمان در این راه گام های استوار و با برنامه ای را بردارد.

این مجموعه افتخار دارد با همکاری بارزترین پزشکان دارای بورد تخصصی و فوق تخصصی در رشته های پوست ،مو، تغذیه و رژیم درمانی شما عزیزان را در رسیدن به ایده آل هایتان یاری نماید.

این مرکز با همکاری بیش از 20 پزشک متخصص همواره کوشیده است تا خدمات خود را از نظر کمی و کیفی ارتقاء بخشیده و جدیدترین تجهیزات و فنآوری های نوین را به خدمت گیرد.

تماس با ما

خراسان رضوی – مشهد – انتهای بلوار سجاد

 تلفن : 36166 051

 ایمیل info@salamatideal.com:

 


دکتر حامد زمانی

بورد تخصصی بیماری های داخلی و بورد فوق تخصصی بیماری های گوارش , کبد و کیسه صفرا از دانشگاه علوم پزشکی تهران ، عضو انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران

حوزه کار بالینی

آموزش دانشجویان پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

تشخیص و درمان مشکلات و بیماری های مختلف سیستم گوارش , کبد و کیسه صفرا در کلینیک  خصوصی و بیمارستان ضیاءیان تهران

انجام انواع اقدامات تشخیصی , درمانی در بیماری های گوارشی نظیر آندوسکپی , کلونوسکپی , پولیپکتومی و…..

پژوهش های علمی تخصصی در زمینه سیستم گوارش و کبد

– فرمانیه تقاطع پاسداران ساختمان 222 طبقه سوم

-خیابان پاسداران ابتدای فرمانیه ساختمان پزشکان 222 تلفن 22803027

تلفن: 22832300

ایمیل: info@drHamedZamani.ir

سایت: http://www.drhamedzamani.ir/index.php